';
side-area-logo

Kurumsal Kaynak Planlaması- ERP Danışmanlığı

Kurumsal kaynak planlaması (ERP), şirketlerin işletmelerinin önemli bölümlerini yönetmek ve entegre etmek için kullandıkları bir süreçtir. ERP yazılım uygulaması, şirketlerin tek bir sistemle çalıştırmak için ihtiyaç duydukları tüm süreçleri entegre ederek kaynak planlamasını da efektif biçimde gerçekleştirmelerine yardımcı olduğundan şirketler için önemlidir. Bir ERP yazılım sistemi aracılığıyla planlama, satın alma envanteri, satış, pazarlama, finans, insan kaynakları ve daha fazlası entegre edilebilir. ERP aracılığıyla kuruluşun tüm temel tedarik zinciri, üretimi, hizmetleri, finansal ve diğer süreçlerinin tek bir çatı altında planlanması ve yönetimi mümkün olabilmektedir.

h2

ERP Danışmanlık Hizmetleri kapsamında:

  1. Şirket fonksiyonu için gereken tüm süreçler birbirine entegre edilebilir.
  2. Kullanıcıların uzaktan erişebildiği tipik web tabanlı uygulamalar olduğundan kullanım kolaylığı sağlar.
  3. İş alanları arasında serbest iletişim akışı, tek bir bilgi kaynağı ve doğru, gerçek zamanlı veri raporlama sağlanır.
  4. Departmanlar arası işbirliği ve bilgi paylaşımı yönetilebilir.
  5. Basit, manuel görevler ortadan kaldırılarak çalışanların zamanlarını daha anlamlı işlere ayırmalarına olanak sağlanır.

ERP maliyetli bir hizmet alımı gibi görünse de yatırım getirisi (ROI) hızlı bir şekilde elde edilebilir. Kaliteden ve performanstan ödün vermeden gerekli kaynakların sayısını artırmak ve / veya azaltmak, ticari büyümeyi ve karlılığı etkin bir şekilde iyileştirmenin anahtarıdır

Dolayısıyla artan üretkenlik ve azalan idari maliyetler bir ERP’yi uygulamaya koymanın maliyetlerinden çok daha ağır basmaktadır. Kaliteden ve performanstan ödün vermeden gerekli kaynakların sayısını artırmak ve / veya azaltmak, ticari büyümeyi ve karlılığı etkin bir şekilde iyileştirmenin anahtarıdır.

Kurumsal kaynak planlama yazılımı kullanıcılarının tek bir arabirim içinde etkileşime girmesine, bilgi paylaşmasına ve işlevler arası işbirliğini etkinleştirmesine olanak tanır.

16 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile kurumsal yönetim kapsamında ssunduğumuz çözümler ile birçok firmanın karlılığı artırılmış; problemlere sistematik ve istikrarlı çözümler sağlanmıştır.