';
side-area-logo

Tarihçe

Avrupa Birliği Mali Yardımları başta olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası fon kaynakları konusunda geniş tecrübe ve bilgi birikimine sahip Analiz Kariyer 2013 yılından bu yana özellikle devlet destekleri ve teşvikleri kapsamında Türkiye’nin en başarılı danışmanlık firmalarındandır.

business-objects-PV4F7XV-min

Aynı yıl firma ortakları uzun yıllara dayanan sektörel tecrübelerini yeni bir girişimle değerlendirmek adına Analiz Kariyer Ltd. Şti’yi kurar. Analiz Kariyer bir yandan ülkemizde gençlerin yeteneklerini daha iyi tanımalarına katkıda bulunurken diğer taraftan ülkemiz firmalarının insan kaynakları yapılarını daha planlı ve organize edebilmelerine katkıda bulunmaya başlar.

8 yılda 1500’den fazla müşterisinin yaklaşık 1 Milyar TL’nin üzerinde yatırımının hayata geçirilmesine aracılık eden Analiz Kariyer büyüyen yapısı ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Avrupa Birliği pazarında etkin olmak isteyen ülkemiz firma ve kurumlarına firmamız 2020 Aralık ayında faaliyete geçecek olan Almanya ofisi ile kapsamlı hizmetler sunmayı planlamaktadır.

MİSYON VE VİZYON

Misyon
Hizmetlerimiz, iş çözümlerimiz ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun danışmanlık hizmetini sağlamak, hizmet sonrası müşterilerimizin güvenilirliğini kazanmak ve iş etiğine uygun olarak işletmelerin faydasına işlemleri takip ederek müşterilerinin ve potansiyel müşterilerin ilk tercihi olmak.

Vizyon
Danışmanlık sektöründe Türkiye’nin lider firması olmak.