';
side-area-logo

İpekyolu Kalkınma Ajansı – Dijital Trakya Destek Programı

İpekyolu Kalkınma Ajansı Dijital Trakya Destek Programı Trakya bölgesinde bulunan her firma ve girişimci kendi alan adı altında online dünyada var olabildiği gibi kurulan dijital platformun da üyesi olabilir.

7/24 erişilebilir teknoloji desteği ile bölgenin dijital dönüşümüne öncülük etmeyi ve ülkemizin küresel arenada rekabet gücünü arttırarak uluslararası ticaretimize güç katmayı hedefleyen program ile E-ticaret/ e-ihracat tabanlı iş modelleri için Trakya’daki KOBİ’lere verilecek dijital platform 1 yıl boyunca ücretsizdir.

Aşağıda ilgili programın kapsadığı hizmet alanlarını görebilirsiniz.

Alt Yapı Kurulum Desteği
E-ticaret ve e-ihracat yapmanızı sağlayan ve kendi alan adınız altında çalışan B2B ile B2C özelliklerine hakim, yeni nesil altyapı kurulumu.
Mobil Ticaret Desteği
Kurulan tüm e-ticaret ve e-ihracat sistemlerinin mobil uyumluluk desteği ile mobil dünyada kolay ticaret yapabilirsiniz.
Ortak Satın alma Desteği
İşletmeniz için satın alacağınız kargo, lojistik ve ödeme sistemleri entegrasyonu gibi ek hizmetlerde platform avantajlarından faydalanarak maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.
Dijital Platform Üyeliği
Kendi sitenizden satış yapacağınız ürünlerin tek bir platform üzerinden yerli ve yabancı müşterilere ulaştırılması.
Eğitim ve Strateji
Destek kapsamı boyunca planlanan 48 adet eğitime erişim olanağı ve yeni iş planınızda size yol gösterecek stratejik planlama desteği
Çoklu Dil Desteği
Çoklu dil desteği ile ürünlerinizi farklı ülkelere ve farklı para birimleriyle satışa açabilir, ihracatın sınırsız dünyasına taşıyarak satışlarınızı ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için: https://www.dijitaltrakya.com/ sitesini ziyaret edebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.