Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Analiz Kariyer Akademi Eğitim Hizmetleri

"İşe dokunan eğitim" felsefesi ile hizmet veren firmamız sektörün en yenilikçi eğitim uygulamaları ile gençleri buluşturur.

Analiz Kariyer'e bağlı Analiz Kariyer Akademi bünyesinde eğitim hizmetleri sunan firmamız katılımcılarını iş hayatında bir adım öne çıkaran yenilikçi eğitim metotlarını ülkemize kazandırmıştır. Uygulama ve role playing ağırlıklı metodumuz iş hayatına hızla alışmayı ve profesyonel kimliğini güvenle taşımayı sağlar.


İşe Dokunan Eğitim:
Bu güne kadar birçok eğitim programına katıldınız ancak aldığınız bilgiler teoriden öteye gidemediyse ve katıldığınız eğitimler istediğiniz değişimi sağlamadıysa doğru yerdesiniz.

Analiz Kariyer Akademi eğitim programları bilgileri değil bilgilerin nasıl uygulanacağını ve kullanacağını yenilikçi yöntemlerle katılımcılara sunar. Her yaştan bireyin katılabileceği eğitimlerimiz “iş dünyasında geçerli yetkinliklere göre” bireylerin iş yaşantısında hazırlanmasını sağlarken profesyonel yaşamdaki rekabet koşullarında sağlam bir konuma ulaşmasına yardımcı olur.

Analiz Kariyer Akademi bünyesinde sunulan eğitim hizmetleri sadece iş arayan geçlerin başlangıç pozisyonlarının gerektirdiği temel becerileri edinmesini ve uygulamalı olarak denemesini sağlamaz, aynı zamanda iş hayatında yükselmek isteyenler için de eşsiz fırsatları bünyesinde barındırır.


Bireysel eğitimlerimizin yanında firmamız kurumsal eğitimlerle de firmaların beşeri kapasitelerini güçlendirmelerine ve rakiplerinin bir adım önüne geçmesine destek verir.

Güncel eğitim programlarımız hakkında aşağıda bulunan linklerden bilgi alabilir ve size en uygun eğitim programı için ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.