Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Biz Kimiz?

Analiz Kariyer işe yarayan ve özgün insan kaynakları çözümlerine odaklanmış, ülkemizin EN YENİ ve EN YENİLİKÇİ insan kaynakları firmasıdır.

Analiz Kariyer özgün insan kaynakları çözümleri ve psikometrik uygulamalara odaklanan ülkemizin en yenilikçi İK firmasıdır. Analizler iş dünyası ve gençleri işin gerektirdiği özelliklerde buluşturur. Bilimsel analizler ve veri yönetimi ilkeleri kullanarak işverenin ve çalışanın kazançlı ve mutlu olacağı profesyonel birliktelikler kuruyoruz.


Nitelikli İstihdam:

Şirketimizin ana faaliyet alanı üyelere ve kurumsal müşterilere gerçekçi ve bilimsel bir düzlemde nitelikli istihdam aracılığıdır.

Son yıllarda ülkemizde birçok sektörde yaşanan gelişmede en büyük pay genç nüfus avantajından kaynaklanır. Bununla birlikte gençlerin kendilerini tanımaması, ülke çapında staj uygulamalarının yaygınlaşmaması ve KOBİ seviyesindeki birçok firmanın insan kaynakları politikasındaki eksiklikler bu avantajdan etkin şekilde yararlanılmasını engeller. Analiz Kariyer yenilikçi analiz yöntemleri ile müşterilerine maliyet etkin, müşteri odaklı ve somut sonuçlara ulaştıran insan kaynakları çözümleri sunar.

İşe girme veya işe alma kararı kritik önem taşır. Buna rağmen kısıtlı kaynaklar ve zaman baskısı nedeniyle çoğu zaman yeterli araştırma yapmadan karar vermek gerekir. Bu sorun, sürecin belirsizliklerle dolu olmasından kaynaklanır. Temel amacımız iş ve işçi arama sürecinin paydaşlarına, tekil kaynaklarıyla erişemeyecekleri kadar GENİŞ FIRSATLAR sunmak ve sürecin karmaşasını nesnel analizlerle SADELEŞTİRMEKTİR.


Danışmanlık ve Eğitim:

Analiz Kariyer üyelerinin ve kurumsal müşterilerin insan kaynakları ihtiyaçlarını tanımlamaları için analiz, eğitim ve danışmanlık desteği sunar. Üyeler ve kurumsal müşterilerin insan kaynakları alanında eğitim ve danışmanlık taleplerini karşılar.

Kurumsal müşterilere iş süreçleri ve stratejilerine uygun insan gücü planlaması yapma, insan kaynaklarını doğru yönetme ve nitelikli adaylara erişme konularında uygulama ağırlıklı danışmanlık ve eğitim desteği sağlanır. Üyelere öz geçmiş oluşturma, niteliklerine uygun kariyer hedefleri belirleme ve bu hedeflere ulaşmak için makul ara hedefler belirleme konularında destek olur. Sektörle ilişkili kurumsal temsilcileri vasıtasıyla bu hazırlığı staj ya da iş deneyimine dönüştürür.

Analiz Kariyer'e bağlı Analiz Kariyer Akademi bünyesinde eğitim hizmetleri sunan firmamız iş hayatında öne çıkmak için gereken uygulama deneyimini kazandırır. Kullanılan yenilikçi eğitim metotları uygulama ve role playing ağırlıklıdır. Böylece katılımcıların iş hayatına hızla alışmasını ve yeni katıldıkları profesyonel yaşamda kendilerini güvenle temsil etmeleri sağlanır.

Yönetimden

"Analiz Kariyer ekibi olarak, insan kaynakları yönetimi zannedildiği kadar zor, göründüğü kadar kolay olmadığını biliyoruz. Bizim için deneyim yapılan işi en iyi şekilde yapmak için geçen süredir. Bu nedenle, bir an önce hizmetlerimizi mükemmelleştirmek için çok çalışıyoruz. Amacımız özgünlüğünü koruyan ve dünyanın gerisinde kalmayan uygulamalar oluşturmak ve paydaşlarımızın güvenine layık olmaktır. Görüşmek üzere."
Erman M. Demir Genel Koordinatör
"Bu yola çıkarken herkesin düşündüğü ama yapamadığı şeyi başarmayı hedefledik. Gençlerin ve şirketlerin birbirlerini gerçekten tanımalarını sağlayacak bir düzlem kurmak en temel hedefimiz. Paydaşlarımızın taleplerini yüksek kalitede hizmetlerle karşılamak için çok sıkı çalıştık. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek ve doğru hizmeti sunmak için hazırız. Görüşmek üzere."
Müge Tokmak İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
“Analiz Kariyer olarak meslek tercihi sürecinde kendinizi tanımanız ve vizyonunuzu belirlemenizde size yardımcı olarak çalışmak isteyeceğiniz iş ve staj olanaklarına ulaşmanız için çok çalışıyoruz. Türkiye’nin en yeni ve yenilikçi insan kaynakları firması olarak size iş dünyasında kazançlı ve mutlu olacağınız fırsatları sunmaya hazırız. Görüşmek üzere.”
Elif Özdil İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı