Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Analiz Kariyer İşe Yerleştirme Süreci

Analiz Kariyer üyelerine sadece iş ilanlarına ulaşacakları bir platform sunmaz. Talep eden üyelere; analizler uygulanır, profillerine ve niteliklerine uygun iş, staj ya da eğitimler sunulur.

Analizler uzaktan yapılan ön test ve envanterler, Analiz Kariyer dersliklerinde uygulanan testler, simülasyonlar ve performans testleri, birey ve grup görüşmelerini içerir. Analizlerden bireysel profile ulaşılır. Daha sonra kariyer danışmanlığı aşamasında bireysel profile uygun yönlendirmeler yapılır, teklifler sunulur.

Üyelerimiz tercih ettikleri staj ya da işe yerleşebilir. Yapılan değerlendirme ve kariyer danışmanlığı yerleştirme ile sona ermez. Gerçek iş koşullarında deneyim kazanan üyelerin istekleri ve performans analizi sonuçlarına göre uygun üst basamak iş teklifleri hazırlanır. Bu aşamada üyelerimizin kazandıkları ilave yetkinlikler ve keşfettikleri potansiyel yetenekleri dikkate alınır.

Analiz Kariyer sürecin her aşamasındaki uygulama tecrübesini, üyelerden ve kurumsal müşterilerden gelen geri beslemeleri inceleyerek süreci mükemmelleştirir.