Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Uygulamalı Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Analiz Kariyer'e bağlı Analiz Kariyer Akademi bünyesinde eğitim hizmetleri sunan firmamız iş arayan adayları sektörün ihtiyaçlarına uygun eğitimlere tabi tutar. Öne çıkan eğitimlerimizden biri “Uygulamalı Yönetici Asistanlığı Eğitimi”dir. Eğitim içeriği çok çeşitli sektörlerde, her kademede çalışarak yetkinliklerini deneyimleriyle zenginleştirmiş, uzun yıllar yönetici olarak çalışmış ve halen çalışmakta olan eğitmenler tarafından geliştirilmiştir.

Yönetici asistanlığı alanı, iş dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda görev tanımı genişleyen ve firmalar için önemi artan bir departman haline gelmiştir. Bu bağlamda firmalar; sözlü ve sözsüz iletişim, beden dili, karar verme ve problem çözme yeteneği, protokol kuralları, toplantı organizasyonu, raporlama, yazım ve dosyalama teknikleri, temsil, ağırlama, sunum yeteneği gibi birçok alanda donanımlı ve güncel gelişmeleri takip eden yönetici asistanlarına ihtiyaç duyar.

Analiz Kariyer Akademinin “işe dokunan eğitimler” sloganı doğrultusunda yönetici asistanlığı alanında kurumsal bilgilerden ve ihtiyaçlardan yola çıkarak piyasada ihtiyaç duyulan tüm gerekli bilgi, beceri ve uygulama deneyimlerini adaylara sunmayı amaçlar. Teorik bilgilerin uygulama örnekleriyle pekiştirilmesi yönetici asistanlığı gibi firmalar bünyesinde gün geçtikçe önemi artan bir alanda işe başlamak için gereken donanım ve deneyim eksikliğini kısmen kapatır. Böylece teorik bilgiler iş hayatına atılmadan önce özel sektörün beklentilerine uygun deneyimler ya da uygulamalar ile geliştirilmiş olur.

Yönetici asistanlığı alanında eğitim ve deneyim kazanmak neredeyse iş hayatındaki tüm iletişim, iş - süreç yönetimi ve organizasyon bilgisine ulaşmanın kapısıdır. Analiz Kariyer Akademi eğitimleri, adaylarına bu kapıyı aralamaya yönelik gerekli tüm alanlarda bilgi ve uygulama örneklerini sağlar.