Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Satış-Pazarlama Uzmanlığı Eğitimleri

Analiz Kariyer'e bağlı Analiz Kariyer Akademi bünyesinde eğitim hizmetleri sunan firmamız iş arayan adayları sektörün ihtiyaçlarına uygun eğitimlere tabi tutar. Öne çıkan eğitimlerimizden biri “Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi”dir. Eğitim içeriği deneyimli satış profesyonelleri ve seçkin kurumlarda pazarlama görevleri üstlenen eğitim kadromuz tarafından geliştirilmiştir. Piyasada aktif satış-pazarlama süreçlerinden süzülen bilgi ve deneyimler eğitimin özünü oluşturur. Ayrıca gerçek satış koşullarında staj imkânı eğitimlere dâhildir. Böylece deneyimsiz gençler iş hayatına atılmadan önce özel sektörün beklentilerine uygun bir deneyim kazanmış olur.

Satış pazarlama alanında eğitim ve deneyim kazanmak neredeyse iş hayatındaki tüm pozisyonlar için gereklidir. Çünkü satış esas itibariyle insanların ihtiyaçlarını anlamak ve onları belirli bir davranışa yönlendirmeyi içerir. Satış ve pazarlama süreçleri yoğun insan etkileşimi deneyimlemeyi, insan davranışı üzerine yorum yapmayı gerektirir. İnsanları tanımak ve yorumlamak üzerine deneyim iş yaşamının her alanında gerekli bir beceridir. Özellikle yönetici pozisyonları için en kritik becerilerden biridir.

İşin mutfağından gelmek deyimiyle belirtildiği gibi pek çok başarılı iş adamı bizzat satış süreçlerinin içinden yükselmiştir. Gelecekte özel sektörde başarılı olmayı, yönetim kademelerine yükselmeyi hedefleyen kişiler için satış ve pazarlama deneyimi başarıya götüren anahtar yetkinliklerin önemli bir bileşenidir.