Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Farkımız Nedir?

Analiz Kariyer'in üç temel farkı vardır. Bunlardan ilki iş dünyası ile aktif bağlarımızın olmasıdır. Sektörleri ve iş dünyasındaki oyuncuları sadece belirli illerde değil ülke genelinde tanıyoruz.

İkinci farkımız gençlerin kariyer beklentilerini ve gençler arasında popüler olan trendleri yakından tanımamız ve sürekli takip etmemizdir.

Üçüncü farkımız iş pozisyonlarını ve adayları bilimsel yöntemlerle analiz edebilen uzmanlık altyapımızın olmasıdır.

İlk iki farkımızın kaynağı kardeş şirketimiz SUN DANIŞMANLIK'ta deneyim kazanan ekibimizdir. Ekibimiz on yıllık aktif ve başarılı hizmet serüveni sayesinde piyasa koşullarını ve işletmelerin ihtiyaçlarını reel projelerde bizzat öğrenmiştir. Bu nedenle üyelerimize ve kurumsal müşterilerimize "işe dokunan eğitimler" ve somut insan kaynakları çözümleri sunmak için gerekli deneyim ve donanıma sahibiz.


Sektörle kurulan bağlantılar iş arayan üyelerimize sunulacak kariyer fırsatları yaratır. Ekibimiz kurumsal müşterilerin ihtiyaç duyduğu personel profilini yerinde inceleyerek tanımlar ve hazırlar. İş tanımı ve gereklerini netleştirerek ve işletmelerin insan gücü ihtiyacını belirlemesine yardımcı olur. Böylece Analiz Kariyer sadece iş ilanlarını aktaran ve başvuruları toplayan bir aracı değil İK çözüm ortağı rolünü üstlenir.

Uzmanlık altyapımız deneyimli ekibimizin bilimsel analizlerle objektif kararlara ulaşmasına yardımcı olur. Analizler bilimsel ilkelere uygun ve özgündür. Analizler üyelerimizin kendilerini tanımalarını ve niteliklerine uygun işlere yönlendirilmelerini sağlar. Kurumsal müşterilerin iş gücü ihtiyaçları her işletmeye ve iş pozisyonuna özel analizlerle belirlenir.

Analiz süreci çok sayıda üyemizin hızla taranmasını, eldeki mevcut işlerin nitelikleri ile üyelerimizin niteliklerinin kısa sürede ve doğru şekilde karşılaştırılmasını sağlar. Bilimsel analizler ve veri yönetimi sistemlerimiz üyelerimize ve kurumsal müşterilerimize hızlı ve doğru çözümler sunmamızı sağlar.