Bize Ulaşın: +90 (312) 922 09 51
Çankaya – Ankara,
Mustafa Kemal Mahallesi
2141. Cadde Molmed Plaza 15/5
e-mail:

Değerlerimiz

Üye ve müşteri yönelimi,
Üyeler ve kurumsal müşterilerin talep ve ihtiyaçları hizmet profilimizin ana belirleyicisidir. Analiz Kariyer hizmet yelpazesini müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirerek kurumsal dinamizm ve müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar. Kurumsal müşterilerimize ve üyelerimize, iş dünyasının en önemli stratejik işlevlerinden olan insan kaynakları yönetiminin her aşamasında destek sunarak, her bir kurumsal müşteri ve üyemizle uzun soluklu ilişki kurmak en öncelikli değerimizdir.

Objektif yaklaşım,
Analiz, ölçme ve değerlendirme faaliyetlerimiz bireysel müdahalenin mümkün olmadığı tarafsız ve adil bir sistem içinde yürütülür. Şirketimizin ve tüm paydaşlarımızın başarısının objektif yaklaşıma dayandığına inanıyoruz. Bu inancımızı gerçek koşullarda uygulamaya dökmek için her hizmetin sonuçlarını uzun vadede takip etmeyi amaçlıyoruz. Böylece müşteri memnuniyeti sağlamanın yanında analiz hizmetlerinin de sürekli geliştirilmesini sağlayacağımıza inanıyoruz. Nesnel (objektif) ve sistematik analizler ile paydaşlarımıza hızlı ve güvenilir hizmet sunmak önem verdiğimiz bir değerdir.

Sonuç odaklılık,
Analiz Kariyer ekibi bildiklerinin ve yaptıklarının kurumsal müşteri için değere dönüştürülmesine odaklanır. Hizmetlerimiz çözüm üretme ve somut sonuçlara ulaşmayı hedefler. Analiz Kariyer uygulamada kıymeti ispatlanmayan bilgiyi iş dünyasına ve üyelerine sunmaz. Kurumsal müşteri ve üyelerimize sahip olduğumuz bilgiyi değil bu bilgiyle şekillenen hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Böylece paydaşlarımızı sürecin karmaşık ve derin alt yapısı ile yormadan, somut sonuçlarla hedefe ulaştırmaya önem veriyoruz.